Robíte zaujímavé veci, ale ste rozpočtom malá značka alebo projekt?

Ušijeme vám na mieru workshop, ktorý vám pomôže s rozbehom vašej PR stratégie, komunikácie s médiami a vašou cieľovou skupinou. 

 
DSC_5396 [1600x1200].jpg

Ako naštartovať komunikácia s médiami 

Pokiaľ máte na PR aktivity internú kapacitu, prostredníctvom PR workshopu vás naučíme, ako naštartovať komunikáciu s médiami.

Workshop dáva predovšetkým jasnejšiu predstavu o rozmýšľaní, ktorým smerom sa pri komunikácii vydať. Najskôr preskúmame priestor, ktorý ponúka nekonečné množstvo možností, a až nám bude jasnejšie, kam sa chceme prostredníctvom komunikácie dostať, skúsime pre to spoločne nájsť tie najlepšie prostriedky.

Workshop je šitý na mieru tomu, čo si bude váš projekt vyžadovať, a to odhalíme počas vzájomného dialógu. Aby nezostalo všetko len v teoretickej rovine, budeme sa venovať najmä praktickým úlohám a viesť vás formou mentoringu, až pokým si PR úplne neosvojíte.

soc siete.jpg

Ako na sociálne siete

Tradičné PR sa mení – nielen že sa veľmi silno prelína s marketingom, je iné aj vďaka digitálnej a sociálnej mediálnej revolúcii. Viete, aké sú možnosti online priestoru a ako do PR zapojiť online a zabezpečiť silnejšiu a súdržnejšiu značku pre zákazníka?

Na online workshope vás bezpečne prevedieme online prostredím. Naučíme vás, ako fungujú tie najznámejšie sociálne siete a ako ich úspešne využívať vo svoj prospech.